Mimoriadne vydanie omeškaného magazínu

Vážený predplatiteľ,

ostatné týždne preverili výdrž celého Slovenska a mediálny trh dostal poriadne zabrať. Zatvorené prevádzky, obmedzený pohyb a snaha o zabránenie šírenia vírusu spôsobili vrásky všetkým vydavateľom. Dotklo sa to aj špecializovaných periodík a Veterán SK neostal bokom.

Vzhľadom na situáciu a s ňou spojené omeškanie výrobných procesov sme pristúpili k spojeniu májového a júnového vydania magazínu Veterán SK. To je dôvod jeho omeškania, za čo sa veľmi ospravedlňujeme, ale aby nevznikli väčšie škody, boli sme nútení pristúpiť k tomuto kroku.

Od júlového vydania 07/2020 bude Veterán SK vychádzať opäť v bežnom režime a zaužívanej periodicite. Všetkým predplatiteľom automaticky predlžujeme predplatné o jeden mesiac, aby sme tak naplnili sľub, ktorý sme pri objednaní predplatného dali – dodať Vám 12 čísel skvelého čítania. Ďakujeme za porozumenie.

Vo Veterán SK sa máte stále na čo tešiť. Máme pripravených veľa krásnych tém. Spustili sme projekt návštev slovenských garáží a sériu rozhovorov so slovenskými veteránistami, čo sa u čitateľov stretlo s obrovským úspechom. Opäť sa rozbehneme za reportážami, príbehmi, vozidlami a pevne verím, že aj na Vaše podujatia. Srdečne ďakujeme za predplatiteľskú vernosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať na s.vanko@veteransk.sk.

Želám Vám veľa zdravia,
Samuel Vanko
šéfredaktor magazínu Veterán SK